OK Google trafia do Polski!

Inteligentny asystent Google już od dłuższego czasu funkcjonuje, niestety jak dotąd poza granicami naszego kraju. To jednak zaczyna ulegać zmianie.

Już od dziś oprogramowanie OK Google pojawi się w wydaniu polskojęzycznej. To niezwykle przydatny zestaw funkcji, do którego zadań należy m.in. dopasowanie się do naszych preferencji w kwestii wyboru filmu, pomoc w planowaniu harmonogramu czy nawet prośba o wysłanie wiadomości. Na samej podstawowej lokalizacji się nie kończy – OK Google dopasowuje się do naszej lokalnej popkultury, co pozwoli mu odwoływać się do np. kultowych filmów. Możliwości jest całe mnóstwo.

Google

Fot. Google

Zobacz również: Podwyżki na Netflixie. Czy również w Polsce?

Oczywiście zaimplementowanie tak skomplikowanej funkcji nie będzie miało miejsca wszędzie z dnia na dzień. Minie dobre kilka tygodni, zanim zostanie to wykonane w całej Polsce.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Google 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?