Advertisement
banner

OnePlus 6T z czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w ekran

Premiera OnePlus 6T zbliża się wielkimi krokami. W najnowszym zwiastunie uchylono nam rąbka tajemnicy i pokazano jeden szczegół, którym będzie się różnił od poprzednika.

O planach wydania OnePlus 6T wiemy już od jakiegoś czasu. Jedną z cech, którą OnePlus 6T ma się odróżniać od poprzednika będzie umiejscowienie czytnika linii papilarnych. W OnePlus 6 telefon można było bezpiecznie odblokować na dwojaki sposób, albo używając rozpoznawania twarzy, albo umieszczonego z tyłu czytnika. Teraz inżynierowie OnePlus postanowili go przenieść na front i umieścić w samym wyświetlaczu. Dokładnie w dolnej 1/3 wysokości ekranu. Gdy będzie potrzebne zatwierdzenie palcem płatności czy innych podobnych akcji, podświetli się obszar ekranu z narysowanym odciskiem kciuka.

Zobacz również: Samsung ze świetnymi wynikami sprzedaży w ostatnim kwartale

Samo umieszczenie czytnika w tym miejscu nie jest niczym nowym. Kilku innych producentów z rynku Chińskiego, między innymi Vivo i Huawei, oferują już telefony z takim rozwiązaniem. Samo umieszczenie go tam pozwala na dużo wygodniejsze korzystanie z tego rozwiązania, przy zachowaniu bezramkowego designu. Jak będzie sprawować się technologia OnePlus dowiemy się 17 października w trakcie oficjalnej prezentacji.

Źródło: t3 / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Geek od urodzenia. Przygodę z technologiami zacząłem już w przedszkolu od Commodore C64 i gazety Bajtek. Redaktor działu technologicznego.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?