Advertisement

OPPO prezentuje najnowszą technologię wyświetlacza do smartfonów

Firma OPPO właśnie zaprezentowała prototyp niemal zupełnie pozbawionego ramek smartfona z nowym ekranem „Waterfall”, który dzięki krawędziom zakrzywionym pod kątem 88 stopni zapewni użytkownikom wyjątkowe doświadczenia wizualne.

Opracowana przez OPPO nowatorska konstrukcja wyświetlacza to efekt nieustających poszukiwań coraz to bardziej innowacyjnych form smartfonów, dotychczasowych osiągnięć firmy w zakresie rozwoju technologii pełnoekranowej oraz chęci zagwarantowania użytkownikom jedynych w swoim rodzaju wrażeń estetycznych.

Oppo

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Huawei MateBook D14 ponownie liderem rynku laptopów w Polsce

Poszukiwanie nowych form i materiałów, którego wynikiem jest m.in. najnowszy ekran „Waterfall”, to jedno z pięciu kluczowych aktywności realizowanym w obszarze badawczo-rozwojowym OPPO. Chiński producent ma już bogate doświadczenie w zakresie projektowania zakrzywionych ekranów. Wprowadzony wcześniej na rynek smartfon OPPO Find X wyposażony został w wyświetlacz panoramiczny, który wypełnia aż 93.8% przedniej powierzchni urządzenia. Najnowszy wyświetlacz „Waterfall” stanowi jedno z czołowych osiągnięć OPPO w zakresie projektowania smartfonów.

Źródło: Materiały prasowe/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
[email protected]
530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?