Oto nowy model Huawei – P30!

Po nowych modelach Samsunga chińska marka nie kazała na siebie długo czekać. Oto, co ma nam do zaoferowania Huawei P30 oraz Huawei P30 PRO.

Największą zaletą tej propozycji jest bez wątpienia jakoś aparatu. Wersja P30 posiada trzy aparaty: główny o matrycy 40 megapikseli, obiektyw o jasności f/1.8, ultraszeroki z matrycą 16 megapikseli i światłem f/2.2 (bez OIS), a także teleobiektyw z matrycą o rozdzielczości 8 megapikseli i jasnością f/2.4, dzięki któremu możemy osiągnąć trzykrotny zoom.

P30 PRO posiada już cztery aparaty. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na teleobiektyw, którego technika pozwala chociażby na wykonanie 5-krotnego powiększenia w stosunku do głównego aparatu czy 50-krotnego zoomu cyfrowego.

Huawei

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Czy Powerbank to dobry prezent na dzień kobiet? HAMA prezentuje stylowy bank energii!

Obie wersje mogą pochwalić się niecodzienną jakością fotografii, pod wieloma względami zbliżając się do lustrzanek. Takie przeszkody, jak nocne fotografowanie czy mniej sprzyjająca pogoda stają się do przezwyciężenia. Kolejną zaletą jest cena, która nie powinna przyprawiać o palpitację serca. Wersja P30 2999 złotych, zaś P30 PRO posiada dwie wersje – 6+128G za 3799 złotych oraz 8+256G za 4299 złotych.

Źródło: businessinsider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?