Palit prezentuje kartę GTX 1650 SUPER

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych prezentuje nowe, niedrogie  karty graficzne. Korzystają one z architektury NVIDIA Turing™. Nowy model to GeForce GTX 1650 SUPER – klasyczny przykład karty niedrogiej i o przyzwoitych osiągach.

Palit przedstawia tanie Turingi GeForce GTX 1650 SUPER

GeForce® GTX 1650 SUPERTM dzięki wykorzystaniu szybkiej pamięci typu GDDR6, oferuje o 50% większą wydajność w porównaniu do GTX 1650 i niemal dwukrotnie większą wydajność w porównaniu do modelu z poprzedniej generacji GTX 1050.

Seria StormX ma mniejsze rozmiary i zmieści się bez trudu w obudowach typu mini-ITX. Pojedynczy wentylator chłodzący kartę ma średnicę 10 cm i wytwarza mocny strumień powietrza efektywnie schładzający kartę. Ulepszona sekcja zasilania korzystająca z DrMOS jest dostępna w obydwu seriach GTX16 SUPER GamingPro i StormX. Zapewnia ona stabilne zasilanie o wysokiej wydajności prądowej, niskim poziomie zakłóceń, oraz skuteczne ograniczenie wytwarzanego ciepła.

Karty GTX 1650 Super pojawią się w sprzedaży 22 października. Tego samego dnia Nvidia opublikuje wersje sterowników prawidłowo rozpoznającą nowe modele. Należy je pobrać ze strony www.nvidia.pl Ceny kart:

Palit 1650Super StormX: 739 PLN

Palit 1650Super StormX OC: 759 PLN

gtx

Zobacz również: Chaos V-Ray oraz Blender Cycles dołączają do grona aplikacji akcelerowanych przez karty graficzne RTX

Palit GeForce GTX 1650 SUPER StormX

4GB, 12Gbps GDDR6 RAM

Zegar GPU wersji StormX OC boost: 1770MHz

Zegar GPU wersji StormX boost: 1725MHz

Układ chłodzenia z 10 cm wentylatorem pasuje do obudów mini-ITX

DisplayPort 1.4 / HDMI 2.0b / DVI

Sekcja zasilania wykorzystująca DrMOS

Pobór mocy – 100 W (1 wtyk 6-pin), rekomendowana moc zasilacza – 350 W

2-slotowy układ chłodzenia

Pracą kart można sterować z poziomu dedykowanej aplikacji Thundermaster.

Niedroga i wydajna karta z rodziny 16XX feruje dobra wydajność tym użytkownikom, którzy szukają tanich rozwiązań umożliwiających grę w rozdzielczości Full HD przy dobrej płynności i jakości obrazu. Karta oferuje też dostęp do wszystkich funkcji znajdujących się w sterownikach, zarówno Nvidia STUDIO – dla profesjonalistów, jak GeForce EXPERIENCE dla miłośników gier.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?