Pixel GUARD: dodatkowa ochrona na matryce w monitorach Samsung

Samsung Electronics Polska rozszerza swoją ochronę na matryce monitora. Od teraz, aż do 31 grudnia 2019 roku, każdy objęty promocją i prawidłowo zarejestrowany monitor nabiurkowy będzie objęty, przez 90 dni od zakupu, specjalną usługą Pixel GUARD, która daje kupującemu możliwość bezpłatnej wymiany matrycy na nową w przypadku pojawienia się nawet jednego uszkodzonego piksela.

Aby skorzystać z dodatkowej ochrony, użytkownik musi zakupić monitor objęty promocją w jednym z punktów handlowych biorących udział w akcji. Rejestracji urządzenia trzeba dokonać w ciągu 14 dni od daty zakupu, ale nie później niż do 14.01.2020 roku. Rejestracja jest możliwa tylko za pomocą konta Samsung Account. Ostatnim krokiem jest aktywacja usługi potwierdzona emailem, który zostanie wysłany na adres podany w trakcie rejestracji.

Dodatkowo każda z osób, która zakupi monitor objęty promocją otrzyma kod na pobranie gry „Back to 1998” polskiego studia Bold Pixel, która wzorowana jest na klasycznych grach przygodowych point & click”. Szczegółowe warunki promocji są dostępne na stronie www.pixelguard.samsung.pl

Źródło: materiały prasowe  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?