Podwojone limity w Legimi!

Obecni i nowi abonenci mogą się cieszyć aż dwukrotnie zwiększonym limitem stron!

Legimi to usługa abonamentowa, która daje swoim użytkownikom dostęp do ponad 20 000 książek z większości polskich wydawnictw. W obszernym katalogu znajdziemy ebooki, które czytać możemy na telefonie, komputerze, tablecie lub czytniku. Lista kompatybilnych czytników wciąż się zwiększa, a od jakiegoś czasu książki pobierać można również na Kindle, choć limit książek i ich katalog są jeszcze mocno ograniczone.

Aktualnie cennik z limitem stron prezentuje się tak:

zrzut strony Legimi

Zobacz również: Poklatkowa rewolucja – nowa powieść Wattsa w księgarniach

Cena pakietów pozostała bez zmian, a użytkownicy mają teraz do wykorzystwania dwukrotnie wyższy limit stron. Aktualni abonenci nie muszą nic robić, by dostać nowe limity. Od startu następnego miesiąca rozliczeniowego zobaczą oni większą liczbę stron. Najniższy abonament spokojnie wystarczyć powinien niedzielnym czytaczom, a oba wyższe abonamenty każdemu, kto jeszcze nie jest przekonany, że abonament bez limitu jest dla niego.

Jest to świetny ruch ze strony Legimi, które już i tak mocno przyczyniło się pewnie do wzrostu czytelnictwa. Dzięki obszernemu katalogowi i mobilnej aplikacji czytać można wszędzie, nie ograniczając się tylko do zasobów własnej biblioteczki. Tytuły mnóstwa wydawnictw pojawiają się tam już w dniu premiery, a lokalne biblioteki często posiadają kody, które umożliwiają czytelnikom darmowy dostęp do książek.

W najwyższym z pakietów unlimited dostępne są również audiobooki!, a 45 PLN to przystępna cena dla tych, którzy lubią pochłaniać książki w tej właśnie formie.

Legimi możecie przetestować za darmo przez miesiąc, by później wybrać odpowiadający Wam pakiet.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?