Podwyżki na Netflixie. Czy również w Polsce?

Szykują się podwyżki cenowe na Netflixie. Jak się okazało, zmiany dotyczą tylko cen w Stanach Zjednoczonych.

Wiadomość o podwyżkach na Netflixie wywołała głośną dyskusje w Internecie. Czy podwyżki sięgną również polskich użytkowników? Według opublikowanej informacji przez Netflixa, zmiany w USA nie przełożą się na roszady abonamentowe w Polsce.

Zmiany wysokości abonamentu mogą tylko wydawać się minimalne – 1 dolar w przypadku planu standard i 2 dolary dla pakietów Standardowego i Premium. Jednak jeśli przeanalizujemy procentowy wzrost cen, to okaże się, że to najwyższe podwyżki w historii firmy.

Biuro prasowe Netflixa uspokaja swoich polskich użytkowników wydanym oświadczeniem:

Koszt subskrypcji Netflix jest indywidualnie ustalany dla każdego kraju. Wzrost cen w Stanach Zjednoczonych nie oznacza zmiany cen w Polsce.

Zobacz również: Pojawiła się teoria, czyj pogrzeb widzieliśmy w zwiastunie X-Men: Mroczna Phoenix

Wszystko wskazuje na to, że podwyżki dla krajów rozliczających się w dolarach nie będą miały bezpośredniego wpływu na ceny subskrypcji w Polsce.

Okazuje się, że na tą chwilę użytkownicy zarejestrowani w Polsce są bezpieczni od przygotowanych zmian. Nie można jednak wykluczyć, że w przyszłości Netflix nie zmieni swojej polityki cenowej również w Europie.

Źródło: informacja prasowa/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?