Pracuj, baw się i twórz dzięki ponad 100 nowym laptopom z kartami graficznymi NVIDIA GeForce

Dziś rano firma NVIDIA poinformowała, że jej partnerzy OEM wprowadzają na rynek ponad 100 nowych, smukłych, lekkich i wydajnych laptopów wyposażonych w karty graficzne GeForce.

Jest to największa premiera w historii firmy. Partnerzy NVIDIA nie tylko wprowadzają do sklepów nowe konstrukcje wykorzystujące karty graficzne GeForce RTX 2080 SUPER i 2070 SUPER (tak, te same karty, które zadebiutowały na rynku komputerów stacjonarnych w zeszłym roku), ale co ważniejsze, wprowadzają na rynek także laptopy wyposażone w karty RTX 2060, których cena będzie zaczynać się od 999 USD. Dzięki temu ray tracing w czasie rzeczywistym oraz technika DLSS 2.0 będą dostępne dla mobilnych graczy i twórców z każdej półki cenowej.

Zobacz również: Duży telewizor jest piękny. Trendy na nową dekadę

Wiele z tych laptopów wykorzystuje technologię Max-Q, która zrewolucjonizowała rynek laptopów, tworząc nową kategorię wydajnych urządzeń przenośnych, które są lżejsze, smuklejsze i bardziej energooszczędne niż dotychczasowe rozwiązania. Udoskonalone elementy platformy Max-Q, takie jak Advanced Optimus i Dynamic Boost, zapewniają jeszcze większą wydajność i sprawność urządzeń mobilnych. I oczywiście świetnie współpracują z najnowszymi procesorami Intel i AMD.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?