Razer Acari – szybka i dwa razy gładsza

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, przedstawiła dzisiaj nową podkładkę pod mysz o ultraniskim współczynniku tarcia – Acari, która została zaprojektowana z myślą o płynnym i maksymalnie szybkim przesuwaniu myszy. Dzięki temu podkładka zapewnia niezwykle szybki czas reakcji i dokładność śledzenia na poziomie piksela. Wymiary podkładki to imponujące 420 x 320 mm.

Acari gwarantuje precyzyjne śledzenie pikseli przy zachowaniu współczynników tarcia dynamicznego i statycznego na najwyższym, światowej klasy poziomie. Jest to możliwe dzięki użyciu unikalnej, wytrzymałej powierzchni z nanocząstek aktywowanych promieniowaniem ultrafioletowym.

W celu zapewnienia dokładnego i płynnego śledzenia przez myszkę oraz zagwarantować wolne od przeciągania ruchy, Razer Acari pokryto oleofobową powłoką. Zmniejsza to gromadzenie się czynników, takich jak naturalne tłuszcze skóry czy kurz. Rdzeń podkładki wykonano z poliwęglanu, a na jej spodzie umieszczono teksturowaną warstwę z gumy. Wszystkie te elementy tworzą gładką powierzchnię z antypoślizgową bazą o grubości zaledwie 1,95 mm.

fot. Materiały Prasowe

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Acari prosimy odwiedzić stronę: https://www.razer.com/gaming-mouse-mats/razer-acari

Podkładka jest już dostępna od 6 sierpnia na Razer.com oraz u autoryzowanych sprzedawców w sugerowanej cenie detalicznej €69,99.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?