Samsung stworzył specjalny smartfon dla fanów Gwiezdnych Wojen!

Końcówka roku kalendarzowego 2019 stoi mocno pod znakiem tej marki. Teraz fanów zachwyca The Mandalorian, w świecie gier udane wojaże zalicza Sar Wars Jedi: Upadły Zakon, a w przyszłym miesiącu przyjdzie pora na wielki finał trzeciej gwiezdnowojennej trylogii.

Z tej okazji Samsung przygotował nie lada gratkę dla fanów. W grudniu będzie bowiem dostępny model Galaxy 10+ Note w nietypowej  Star Wars Special Edition. Specjalny design z czarną obudową otoczoną przez czerwoną ramkę i symbole Nowego Porządku wyglądają po prostu świetnie. Uwagę zwraca także stylowy S Pen. Całość wieńczą słuchawki Galaxy Buds oraz pudełko z hełmem Kylo Rena.

Zobacz również:

Samsung mocno przyłożył się do tej edycji, ale oczywiście za taką przyjemność trzeba słono zapłacić. Jego cena wynosi obecnie 1300 dolarów, na obecną chwilę nie da się go kupić bezpośrednio w Polsce.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?