AdvertisementUsługa „Zapłać z Play” dostępna na urządzeniach Huawei

Klienci sieci Play mogą już korzystać z usługi „zapłać z Play” na smartfonach lub tabletach Huawei. Oferuje ona możliwość bezpiecznego i wygodnego płacenia za usługi mobilne Huawei, m. in. dokupienie dodatkowej przestrzeni w Chmurze Huawei czy dokonania płatności w grze pobranej z oficjalnego sklepu z aplikacjami Huawei – AppGallery. Koszt zakupu usługi czy zakupów w aplikacjach dodawany jest do miesięcznego rozliczenia użytkownika z operatorem.

Z usługi „Zapłać z Play” mogą korzystać klienci operatora, jako z alternatywy dla płatności kartą. Sam proces skorzystania z opcji „Zapłać z Play” jest prosty. W pierwszym kroku należy wejść w Ustawienia urządzenia oraz stworzyć konto Huawei ID, podając swój adres email lub numer telefonu oraz hasło. Po zalogowaniu się przez swoje konto Huawei ID należy przejść do zakładki Płatność i Zakupy, a następnie wybrać „Płatność mobilną” (przy kolejnych zakupach usług mobilnych Huawei można wybrać tę lub inną formę płatności). Prywatne dane użytkowników nie są udostępniane podmiotom zewnętrznym, co czyni tę formę płatności szybką i bezpieczną.

Za pomocą usługi „Zapłać z Play” właściciele urządzeń mobilnych Huawei mogą od dziś w łatwy i bezpieczny sposób opłacić takie usługi mobilne Huawei jak dodatkowa przestrzeń w Chmurze, zakupy w grach mobilnych, zakupy płatnych tapet i motywów z platformy „Motywy”.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
[email protected]
530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?