Advertisement

XPG Summoner – klawiatura gamingowa z przełącznikami CHERRY MX oraz podświetleniem RGB

Trzy rodzaje mechanicznych przełączników, przewód USB z materiałowym oplotem, dedykowane klawisze makro, Anti-Ghosting oraz pokrętło do regulacji głośności – to tylko niektóre z cech najnowszej klawiatury marki XPG.

XPG Summoner to mechaniczna klawiatura gamingowa z ergonomiczną podkładką pod nadgarstki, mocowaną na magnes, która zapewnia wysoki komfort nawet podczas długich sesji gamingowych.
Urządzenie posiada 7 predefiniowanych trybów podświetlenia RGB i wyposażone jest w 105 klawiszy z przełącznikami CHERRY MX RGB. Cieszą się one wyborem profesjonalistów, ceniących sobie komfort rozgrywki i najwyższy poziom precyzji. Są też wyjątkowo trwałe – ich żywotność to aż 50 milionów kliknięć.

fot. materiały prasowe

Klawiatura jest dostępna w trzech wariantach, z różnymi przełącznikami CHERRY MX – Red, Blue oraz Silver. Urządzenie obsługuje też technologię Anti-Ghosting, która zapewnia, że każde kliknięcie klawisza zostanie zarejestrowane. Nie zabrakło również klawiszy makro, które pozwalają na zapisanie skomplikowanych sekwencji klawiszowych w jednym przycisku.

fot. materiały prasowe

W obudowie modelu XPG Summoner znalazło się dodatkowe wejście USB, które umożliwia podłączenie myszki, pendrive’a, dysku zewnętrznego lub innego dowolnego urządzenia. Klawiatura jest wyposażona również w wygodne pokrętło do regulacji głośności oraz przycisk „Mute”, wyciszający wszystkie dźwięki.
Klawiatura XPG Summoner jest dostępna w sprzedaży, a jej sugerowana cena, bez względu na rodzaj przełączników, to 499 zł. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: informacja prasowa

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?