Xtrfy przedstawią nową serię podkładek pod myszkę powstałą we współpracy ze szwedzkim artystą

Po wprowadzeniu na rynek czwartej generacji swoich produktów – myszek, klawiatur i bungee – Xtrfy ujawnia kolejną nowość w ramach Project 4 – podkładki GP4.

Project 4 został zainicjowany przez z Xtrfy w 2019 roku. Szwedzcy specjaliści od sprzętu dla graczy postanowili stworzyć nową generację produktów. Od tego czasu na rynku pojawiła się szeroka gama nowych gamingowych akcesoriów w różnych wariantach i kolorach, tak aby każdy mógł stworzyć swoją idealną konfigurację. Nowa podkładka również pojawia się w różnorodnych wersjach i jest dostępna w pięciu kolorystykach.
Jednym z głównych założeń Project 4 jest wyniesienie się na jeszcze wyższy poziom designu i wydajności sprzętu. Przesuwamy granicę, aby uczynić profesjonalny sprzęt do gier bardziej wyrazistym. Dlatego projektując naszą nową podkładkę zadaliśmy sobie pytanie czemu by nie potraktować tej powierzchni jak płótna. Pozwoliliśmy jednemu z najbardziej ekspresyjnych artystów jakiego znamy, aby zmienił zwykłą, czarną podkładkę w tętniącą życiem dzieło” – mówi Joakim Jansson, CEO w Xtrfy.

 

Kim Berkhuizen, szanowany artysta ze szwedzkiego miasta Landskrona, w którym znajduje się także siedziba Xtrfy, wykonał serię obrazów olejnych w oparciu o kolorystykę dotychczasowych produktów z serii Project 4.
Tworząc swoje prace inspirowałem się kolorami różnych wersji myszki Xtrfy M4. Chciałem zastąpić standardową czerń podkładki wyrazistymi wzorami i wprowadzić więcej żywych kolorów na biurko każdego gracza” – tłumaczy Kim Berkhuizen.
W kwestii jej wykonania Xtrfy postawiło sobie cel bardzo wysoko. Jest to najlepsza podkładka jaką kiedykolwiek stworzyli. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji profesjonalnego sprzętu dla graczy, w tym podkładek, twórcom GP4 udało się uzyskać idealną powierzchnię z tkaniny, która zapewnia optymalną równowagę pomiędzy szybkością myszy i kontrolą ruchów.

 

„GP4 to najbardziej ambitny projekt podkładki pod myszkę w naszej historii. Zarówno pod względem estetyki, jak i osiągów. Po latach pracy z najlepszymi graczami na świecie i niezliczonej ilości materiałów, znaleźliśmy złoty środek pomiędzy kontrolą, a szybkością” – mówi Erik Jensen, CTO w Xtrfy.
Podkładka trafią do sprzedaży w sierpniu tego roku w cenie 119,99 zł za wersję czarną i 149,99 zł za wersję z artystycznymi motywami. Jednak już teraz na stronie xtrfy.com rusza przedsprzedaż. Więcej informacji na temat podkładek Xtrfy GP4 można znaleźć na xtrfy.com/mousepads/gp4-street-blue-large/, a rozwój całego Project 4 można śledzić tutaj: xtrfy.com/mice/project-4.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?