Zalman i3 – przewiewna i praktyczna obudowa dla PC

Zalman i3 to obudowa, która powinna zainteresować osoby ceniące sobie dobry stosunek jakości do ceny. Producent zadbał o możliwość swobodnej konfiguracji, dobrą wentylację i opcje przydatne komputerowym entuzjastom.

Obudowa Zalman i3 to model midi tower, który pomieści pełnowymiarowe płyty główne w formacie ATX. Wnętrze konstrukcji pozwala na instalację kart graficznych o długości do 360 mm i układów chłodzenia nie wyższych niż 156 mm. Nie powinno być zatem problemów nawet w przypadku bardzo wydajnych podzespołów, które zajmują znaczną ilość miejsca.

fot. materiały prasowe

Odpowiednią wentylację komponentów zapewniają cztery fabrycznie zamontowane wentylatory o średnicy 120 mm. Trzy z nich, zamontowane na przednim panelu, tłoczą chłodne powietrze do wnętrza obudowy. Czwarty zainstalowano na tylnej ściance by wyprowadzał gorące powietrze z okolic procesora na zewnątrz. Jeśli jednak ten zestaw okaże się niewystarczający, obudowa Zalman i3 pozwala na montaż dodatkowych dwóch wentylatorów.

fot. materiały prasowe

Wewnątrz powinno się zmieścić nawet siedem kart rozszerzeń i cała bateria napędów 2,5”. Nie zabrakło standardu w postaci panelu I/O z wyprowadzonymi podstawowymi złączami (USB, mini-jack) oraz systemu aranżacji kabli. Za sprawą  specjalnie wyciętego otworu, obudowa Zalman i3 umożliwia wymianę chłodzenia procesora, bez konieczności demontażu płyty głównej. Producent dodał też kontroler, który ma ułatwić zarządzanie prędkością obrotową wentylatorów.

Wykonana z metalu i tworzywa konstrukcja posiada akrylowy panel boczny, który powinien przypaść do gustu komputerowym tunerom, zapewniając dobrą widoczność podzespołów z podświetleniem LED.

Obudowa Zalman i3 jest dostępna w sprzedaży w cenie ok. 215 zł.

Źródło: materiały prasowe  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?