Zaprezentowano Honor 20 Lite

Marka należąca do Huawei pokazała bardzo ciekawą propozycję za w miarę rozsądną cenę.

Nim wyjdą Honor 20 i 20 Pro, na rynku wyprzedzi ich nieco uboższy „brat”. Za 1100 złotych będziemy mogli kupić smartfon o konkurencyjnych podzespołach. Honor 20 Lite dysponuje chociażby procesorem Kirin 710 z GPU, który posiada poprawiający funkcjonalność przy grach tryb Turbo 2.0, 4 GB pamięci RAM, będziemy także dysponować 128 GB miejsca na potencjalne dane. Dodać do tego kartę micro SD, rozdzielczość na poziomie 2340 x 1080 z proporcjami obrazu 19,5:9 czy nade wszystko trzy obiektywy (głowny 24 Mpix ,  szerokokątny 8 Mpix oraz odpowiadający za głębie obrazu – 2 Mpix) i można naprawdę porządnie zastanowić się za zakupem.

Honor

Fot. Honor

Zobacz również: Następca iPhone’a XR z dwoma obiektywami? Nowa wizualizacja

Rzecz jasna, nie jest to żadna rewolucja pod względem designu czy osiągów, jednak za taką cenę w istocie jest to ciekawa propozycja.

Źródło: Android Authority / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?