Advertisementpixel

Robert Pattinson, Ben Mendelsohn, Lily-Rose Depp to nowe twarze netflixowego The King

Do obsady filmu The King, oryginalnej produkcji Netflixa, dołączają Robert Pattinson (Zmierzch), Ben Mendelsohn (Królestwo zwierząt) i Lily-Rose Depp (Planetarium). Oprócz nich, w filmie wystąpią Timothee Chalamet oraz Joel Edgerton.

The King to oparty na sztukach Williama Szekspira, Henryk IV i Henryk V, amerykański dramat napisy i wyreżyserowany przez Davida Michôda. To już drugi film tego reżysera stworzony dla Netlixa. Pierwszym była Machina wojenna

Fot. Variety/REX/Shutterstock

Zobacz również: Ruszyła produkcja nowej komedii romantycznej Netflixa – Always Be My Maybe!

W produkcji Netflixa Timothee Chalamet występuje w roli Księcia Hala, zhańbionego dziedzica tronu, który wraz ze swoim przyjacielem Falstaffem (Joel Edgerton, który jest również współautorem scenariusza) uczy się jak zostać prawdziwym królem. W role Dauphine z Francji wcieli się Robert Pattinson, a Księżniczkę Catherine zagra Lily-Rose Depp. Jako Henryka IV zobaczymy na kinowym ekranie Bena MendelsohnaZdjęcia do The King rozpoczną się w piątek (1 czerwca) w Wielkiej Brytanii.

Światowa premiera filmu odbędzie się w 2019 roku.

Źródło: variety.com/ Ilustracja wprowadzenia: variety.com

Entuzjastka ostrych brzmień i literatury beat generation. Bez wątpienia po tysiąckroć może oglądać brutalnie fantazyjnego Michaela Hanekego, ale w wolnych chwilach i tak nie odmówi sobie filmowego guilty pleasure z Greggiem Arakim. To, co w kinie dziwne, mroczne i pływające we krwi pociąga ją najbardziej. Z niecierpliwością czeka na dzień, w którym jej życie zamieni się w sceny z La grande bellezza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?