Bates Motel – witamy w paszczy szaleństwa! Zwiastun 5. sezonu serialu!

Finalny sezon Bates Motel pojawi się na stacji A&E już w następnym miesiącu. W związku z tym mamy dla Was przerażający zwiastun 5. rozdziału serii, który znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do oglądania. Bates Motel powróci na małe ekrany już 20 lutego. Nie przegapcie premiery na A&E.

https://www.youtube.com/watch?v=w5vqsRT49YY

Zobacz również: Agenci T.A.R.C.Z.Y. – spojrzenie na pierwszy odcinek z serii LMD!

Sezon 5. serialu Bates Motel stanowi podsumowanie omawianej produkcji, będącej prequelem dzieła wyreżyserowanego przed laty przez wielkiego Alfreda Hitchcocka pt. Psychoza. W ciągu pięciu lat seria dostarczyła fanom pierwowzoru kameralny wgląd w psychikę Normana Batesa. Widzowie mogli zobaczyć na własne oczy niebezpieczną transformację rzeczonego bohatera, która zatoczyła już pełne koło, kiedy chłopak metodycznie zamordował swoją ukochaną matkę – Normę, w finalnych, niezwykle wstrząsających, epizodach 4. sezonu. Piąty rozdział ukaże wydarzenia mające miejsce dwa lata później od rzeczonego wydarzenia. Zatem Norman (Freddie Highmore), będący obecnie dorosłym mężczyzną, powadzi podwójne życie. Publicznie kreuje się na radosnego członka mieszkańców White Pine Bay, jednakże w domu bohater zmaga się z samym sobą; jego gwałtowne i brutalne zamroczenia zaczynają przejmować nad nim kontrolę, kiedy Matka (Vera Farmiga) grozi całkowitym przejęciem jego umysłu. Tymczasem Dylan Massett (Max Thierot) i Emma Decody (Olivia Cooke), odkąd opuścili wspomnianą miejscowość, żyli własnym życiem w błogiej nieświadomości na temat śmierci Normy i pełnej psychozy Normana. Niestety ich również niedługo dosięgnie szaleństwo nadmiernego młodego mężczyzny. Z kolei mściwy Alex Romero (Nestor Carbonell), który obecnie przesiaduje w więzieniu za krzywoprzysięstwo, spragniony jest możliwości kompletnego zniszczenia swojego pasierba i pomszczenia śmierci własnej ukochanej – Normy Bates.

bates

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?