Advertisement

The Path – nowe zapowiedzi oraz plakaty bohaterów!

Stacja Hulu opublikowała trzy kolejne zapowiedzi 2. sezonu serialu The Path wraz z plakatami bohaterów rzeczonego dramatu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami promującymi omawianą produkcję.

  • Zapowiedzi:

https://www.youtube.com/watch?v=We6CLAvvUtg

https://www.youtube.com/watch?v=0Nctg8Ff2LE

https://www.youtube.com/watch?v=Ap38GxhPscg

  • Grafiki:

thepaths2aaron 27x40 v8b2

thepaths2 hugh 27x40 v8b2

thepaths2 michelle 27x40 v7b2

Zobacz również: Azyl – J. Chastain przemawia polskim głosem w zwiastunie filmu

W drugim sezonie serialu The Path historia skupia się na Meyerist Movement, czyli ruchu religijnym, który próbuje nadać sens tajemniczemu wyjazdowi doktora Meyera. W międzyczasie dręczony dziwnymi wizjami Eddie zmaga się z nowym życiem w świeckim świecie, podczas gdy Sarah, pomimo swojego sceptycyzmu wobec Cala, stoi aktualnie obok niego jako Współstrażnik Światła. Kiedy bohaterka dowiaduje się wreszcie o mrocznej przeszłości wspomnianej postaci, kobieta grzebie prawdę dla dobra Ruchu. Cal i Sarah, aktualnie bliżej niż kiedykolwiek, starają się odpokutować za swoje złe uczynki, a Eddie, skonfrontowany ze znaczeniami własnych wizji, odkrywa prawdę o zniknięciu doktora Meyera.

W obsadzie serialu znajdują się następujące gwiazdy: Aaron Paul, Michelle Monaghan, Hugh Dancy, Emma Greenwell, Kyle Allen, Leven Rambin, Paul James i Rockmond Dunbar.

Show stworzyła Jessica Goldberg, która również napisała serię, a także czuwała nad nią jako producentka wykonawcza. Pierwsze dwa epizody z trzynastoodcinkowego rozdziału pojawią się na antenie w środę, 25 stycznia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?