• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Stacja AMC opublikowała wczoraj nowy oficjalny opis drugiej połowy aktualnego sezonu serialu The Walking Dead, jak również trzy kolejne zdjęcia promujące 7. rozdział tego krwawego widowiska. Produkcja powróci na antenę 12 lutego.

twd 709 gp 0816 0186Fot. materiały prasowe

twd 709 gp 0818 0046Fot. materiały prasowe

twd 709 gp 0823 0040Fot. materiały prasowe

Zobacz również: The Path - nowe zapowiedzi oraz plakaty bohaterów!

W pierwszej połowie 7. sezonu The Walking Dead obserwowaliśmy, jak Rick (Andrew Lincoln) i jego grupa zostali złamani przez Negana (Jeffrey Dean Morgan) oraz zmuszeni do podporządkowania się, jak również przyjęcia jego woli. Finalna część rozdziału skupi się na przygotowaniach rzeczonej ekipy do wojny - gromadzeniu zapasów, które pomogą raz na zawsze wykończyć brutalnego antagonistę.

Grupa Ricka kolejny raz przekona się, iż świat wcale nie jest taki, jaki sobie wymarzyli. A zatem jest on znacznie większy niż początkowo sądzili. Chociaż bohaterowie mają jeden jednoznaczny cel - pokonać Negana - to jego realizacja nie będzie wcale łatwa. W związku z tym do zwycięstwa nie wystarczy im już sama Alexandria. Bohaterowie potrzebują wsparcia Królestwa (ang. Kingdom) i Wzgórza (ang. Hilltop), jednak podobnie do Ricka, Ezekiel (Khary Payton) i Gregory (Xander Berkeley) nie chcą rozlewu krwi. Aby ich przekonać, potrzeba będzie znacznie więcej niż genialnych przemówień. Poza tym Rick i jego zespół będą musieli przemierzyć ogromne połacie terenu w celu znalezienia broni, wojowników oraz jedzenia.

Bohaterowie spotkają nowych ocalałych w naprawdę niezwykłych miejscach. Rick i jego grupa zostaną przetestowani w sposoby, o jakich nawet sobie nie śnili. Ponadto bohatera zdradzą jego zaufani ludzie. Rick będzie w widowisku przekonany, że zobaczy na własne oczy, jak jego zespół i inne grupy łączą siły w celu pokonania Negana, lecz żadne długie planowania nie przygotują bohaterów na otwartą wojnę z maniakalnym mordercą i oddaną mu armią.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.