• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

We wrześniu stacja FOX ogłosiła produkcję serialu Black Lightning, opierającego się na przygodach tej postaci znanej nam z komiksów z lat 70. od DC Comics. Teraz otrzymaliśmy kolejne informacje dotyczące tego projektu! 

black lightning 2Fot. mat. prasowe

Potwierdzono między innymi, że pod kostiumem skrywać się będzie tak jak w komiksach Jefferson Pierce, a więc tożsamość bohatera nie zostanie zmieniona. W serialu posiadać on będzie swoje moce pozwalające mu władać polem elektromagnetycznym już od długiego czasu i dawno porzucił swoją sekretną walkę na rzecz życia rodzinnego. Kiedy jednak jego dzieci wpadną w tarapaty, Pierce będzie musiał ponownie założyć maskę, aby je uchronić przed niebezpieczeństwem. Twórcy serialu ogłosili również, że serial jest odrębnym projektem, który w przyszłości nie połączy się z uniwersum obejmującym przygody Flasha oraz Arrowa. Nie możemy być jednak co do tego pewni, ponieważ tak samo sytuacja miała wyglądać przecież z Supergirl.

crossoverFot. mat. prasowe

Zobacz również: Zashchitniki (Guardians) - superbohaterowie ostatnią nadzieją dla Rosji w finalnym zwiastunie

Stworzenia serialu podjął się Greg Berlanti (producent ArrowaFlashaSupergirl i Legends of Tomorrow) we współpracy z Marą Brock i Salimem Akilem. Black Lighting wyprodukowany zostanie przez Berlanti Productions i WBTV. Nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy serial pojawi się w telewizji. Będzie to już trzeci wspólny projekt wytwórni DC Entertainment oraz stacji FOX, które wcześniej współpracowały przy serialach Gotham i Lucyfer.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Magdalena Stachurska

Magdalena Stachurska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.