Prezes Kaczyński skomentował Ucho Prezesa

O nowej internetowej satyrze politycznej wypowiedział się już praktycznie każdy, lecz dopiero teraz możemy usłyszeć, co o Uchu Prezesa myśli najważniejsza postać, a więc Jarosław Kaczyński, pierwowzór postaci odgrywanej przez Roberta Górskiego. Prezes Prawa i Sprawiedliwości podzielił się swoją opinią o serialu na antenie Radia Szczecin. 

Jarosław Kaczyński o humorze serialu:

Widziałem dwa odcinki. Dobrze, że się śmieją, bo trzeba się śmiać. A że się ze mnie śmieją, no cóż… sam się można powiedzieć wepchąłem.

Jarosław Kaczyński o najzabawniejszych scenach:

Te, które dotyczą kota. Dostarczania mu ryb, mleka, co jest całkowicie sprzeczne z faktami, jako że koty dorosłe mleka nie piją. Zresztą z kotem jest w ogóle wielkie nieporozumienie, bo ten rudy kot, który występuje w internecie jako mój, to nie jest mój. Ja mam dwa, jeden jest bury, to jest kocica, a drugi jest czarny i to jest kot.

https://www.youtube.com/watch?v=CmaMFwZrrw0

Ucho Prezesa to kontynuacja „Posiedzenia rządu” oraz nowy projekt Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Dzisiaj na Youtube pojawił się trzeci odcinek Ucha Prezesa, który w kilkanaście godzin wyświetlono prawie 700 tysięcy razy. Poprzednie epizody cieszą się równie dużą popularnością. Premierowy odcinek Nowy gabinet obejrzano już 3,7 miliona razy, a następny Zarządzanie przez kryzys 3,1 miliona razy. Kanał subskrybuje obecnie ponad 157 tysięcy osób.

Zobacz również: Jak zostać kotem – recenzja komedii familijnej

ucho prezesa

Źródło: radio szczecin / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Ucho Prezesa

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?