Advertisement
Advertisementpixel

X-Men – produkcje telewizyjne nie będą połączone z uniwersum kinowym!

W związku z wielością produkcji w toku ze świata X-Menów, zarówno kinowych jak i telewizyjnych, musiało w końcu paść pytanie na temat ich wzajemnych powiązań. Producentka Lauren Shuler Donner przy okazji wywiadu na temat serialu Legion, oficjalnie potwierdziła, że seria nie będzie rozgrywać się w tym samym uniwersum co produkcje kinowe. 

Legion stanowi oddzielny twór. To nasz własny świat. 

Ogłoszenie to wywołało zamęt u fanów, w związku z wcześniejszym potwierdzonym umiejscowieniem akcji serialu w znanym nam już uniwersum. Dopytywana o to producentka zapowiedziała przy okazji czego możemy się dokładniej spodziewać:

Serial jest w znacznym stopniu częścią świata pełnego mutantów, nienawiści do nich oraz Sentinelów – jednak jest on zupełnie inny niż ten przedstawiany widzom do tej pory. Mamy przeczucie, że znajdujemy się w znajomym otoczeniu, jednak tak nie jest. Daje to twórcom szerokie i nieskrępowane pole do popisu przy okazji pracy w innych ramach czasowych. Może to stwarzać więc pewne pozory rebootu, ale tak właściwie nie może nim w tym przypadku być. Zobaczymy jak zareagują na to fani.

sentinells
 
Produkcje kinowe nie będą sobie zaprzątać głowy wydarzeniami z Legionu, ani z żadnego świata wykreowanego w przyszłym serialu telewizyjnym. Będą po prostu nadal kontynuować to, co zaczęli przed ich pojawieniem się. Mogę powiedzieć, że zarówno Legion, jak i kolejny projekt wniosą ze sobą wiele nowości i różnorodności, jednak nie będziemy sobie z filmami wchodzić w drogę. Być może jednak z czasem pewni bohaterowie mogą pojawiać się w ramach cameo, ale tylko ci, których obecność nie zakłóci fabuły serialu.
 legionn
 
Zobacz również: The Defenders – nowe zdjęcia z serialu Marvela
 
Opis: Legion przedstawia historię Davida Hallera, który już jako nastolatek walczył z chorobą psychiczną. Po zdiagnozowaniu u niego schizofrenii David spędził lata w przeróżnych szpitalach psychiatrycznych. Po zagadkowym kontakcie z innym pacjentem, bohater musi skonfrontować się z możliwością, że jednak głosy, które słyszy i doświadczane przez niego wizje, nie są jedynie wytworem jego wyobraźni.

Obsada: Dan Stevens (Gość, Piękna i Bestia), Rachel Keller (Fargo), Aubrey Plaza (Parks and Recreation), Jemaine Clement (Faceci w czerni 3, BFG: Bardzo Fajny Gigant) i Jean Smart (Fargo).

legion plakat

Premiera serialu odbędzie się już 8 lutego 2017 roku.

 
Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?