Advertisement
banner

James Cameron tworzy serial o historii sci-fi! Czy atak zombie jest możliwy!

Stacja AMC wraz z Jamesem Cameronem przygotowują serię James Cameron’s Story of Science Fiction, która w naukowy sposób ma odpowiadać na różne pytania związane z gatunkiem sci-fi. W swojej serii Cameron ma też nawiązać do różnych aspektów związanych z innymi dużymi produkcjami, jak Gwiezdne WojnyTerminator, czy Avatar.

Reżyser wielu hitowych produkcji, nie tylko z wspomnianego gatunku, pracuje teraz nad kilkoma projektami. Choć wszyscy zastanawiają się kiedy wreszcie rusza zdjęcia do Avatara 2, Cameron nie zamierza skupiać się tylko na jednym filmie. Tym samym wraz z telewizją AMC postanowił współpracować przy programie, w którym przyjrzy się tajemnicom stojącym za najciekawszymiprodukcjami sci-fi ostatnich lat.

avatar

Jak udało się już ustalić, jeden z odcinków ma być poświęcony The Walking Dead i tematyce zombie. W odcinku twórcy spróbują odpowiedzieć, czy czy sytuacja znana z wspomnianego serialu jest w ogóle możliwa. Ponadto postara się zweryfikować, czy gdyby rzeczywiście świat czekała inwazja zombie, ci faktycznie wyglądaliby tak, jak w tym serialu.

https://youtu.be/ufsJdHz-uP4

Zobacz również: The Walking Dead – oficjalny opis 2. połowy 7. sezonu serialu oraz nowe zdjęcia!

W drugiej połowie siódmego sezonu The Walking Dead Bohaterowie spotkają nowych ocalałych w naprawdę niezwykłych miejscach. Rick i jego grupa zostaną przetestowani w sposoby, o jakich nawet sobie nie śnili. Ponadto bohatera zdradzą jego zaufani ludzie. Rick będzie w widowisku przekonany, że zobaczy na własne oczy, jak jego zespół i inne grupy łączą siły w celu pokonania Negana, lecz żadne długie planowania nie przygotują bohaterów na otwartą wojnę z maniakalnym mordercą i oddaną mu armią.

Premiera kolejnych odcinków odbędzie się 12 lutego.

Źródło: Comicbokk.com/Fotografia wprowadzenia: videomagasinet.no

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?