The Walking Dead – nowi bohaterowie na zdjęciach 7. sezonu serialu

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z drugiej połowy 7. sezonu The Walking Dead. Produkcja powróci na antenę już 12 lutego. Na fotografiach, które znajdziecie poniżej, możemy zobaczyć nową gupę ocalałych.

the walking dead 7 sezon 1

Zobacz również: House of Cards – data premiery 5. sezonu ujawniona!

the walking dead 7 sezon 2

the walking dead 7 sezon 3

the walking dead 7 sezon 4

the walking dead 7 sezon 5

the walking dead 7 sezon 6

the walking dead 7 sezon 7

the walking dead 7 sezon 8

W pierwszej połowie 7. sezonu The Walking Dead obserwowaliśmy, jak Rick (Andrew Lincoln) i jego grupa zostali złamani przez Negana (Jeffrey Dean Morgan) oraz zmuszeni do podporządkowania się, jak również przyjęcia jego woli. Finalna część rozdziału skupi się na przygotowaniach rzeczonej ekipy do wojny – gromadzeniu zapasów, które pomogą raz na zawsze wykończyć brutalnego antagonistę.

Grupa Ricka kolejny raz przekona się, iż świat wcale nie jest taki, jaki sobie wymarzyli. A zatem jest on znacznie większy niż początkowo sądzili. Chociaż bohaterowie mają jeden jednoznaczny cel – pokonać Negana – to jego realizacja nie będzie wcale łatwa. W związku z tym do zwycięstwa nie wystarczy im już sama Alexandria. Bohaterowie potrzebują wsparcia Królestwa (ang. Kingdom) i Wzgórza (ang. Hilltop), jednak podobnie do Ricka, Ezekiel (Khary Payton) i Gregory (Xander Berkeley) nie chcą rozlewu krwi. Aby ich przekonać, potrzeba będzie znacznie więcej niż genialnych przemówień. Poza tym Rick i jego zespół będą musieli przemierzyć ogromne połacie terenu w celu znalezienia broni, wojowników oraz jedzenia.

Bohaterowie spotkają nowych ocalałych w naprawdę niezwykłych miejscach. Rick i jego grupa zostaną przetestowani w sposoby, o jakich nawet sobie nie śnili. Ponadto bohatera zdradzą jego zaufani ludzie. Rick będzie w widowisku przekonany, że zobaczy na własne oczy, jak jego zespół i inne grupy łączą siły w celu pokonania Negana, lecz żadne długie planowania nie przygotują bohaterów na otwartą wojnę z maniakalnym mordercą i oddaną mu armią.

Źródło: Comicobookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?