• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W listopadzie ubiegłego roku dotarły do nas informacje, które wstrząsnęły światem fanów Teorii Wielkiego Podrywu, a w szczególności jedynego w swoim rodzaju Sheldona Cooper'a! Właśnie o nim opowiadać ma bowiem spin-off serialu CBS. Niestety historia opowiadać będzie losy jego młodszej, zaledwie dwunastoletniej wersji, a więc nie będziemy mieć okazji zobaczyć na ekranie naszego ulubieńca Jima Parsons'a. Ma on jednak przesłanie, które chciałby przekazać zastępującemu go aktorowi:

Oglądaj mnie na ekranie najmniej jak to możliwe. Weź sprawy w swoje ręce i wykreuj postać po swojemu!

sheldon2Fot. mat. prasowe

Być może ta rada pozwoli uniknąć wiernego kopiowania specyficznych ruchów oraz zachowań starszego Sheldona, który wypracowywał je przecież przez lata - jako dwunastolatek na pewno był zupełnie inną osobą. Jak jednak wiemy Sheldon rozpoczął studia w wieku 11 lat, a więc na pewno był bardzo dojrzały jak na swój wiek. Serial nie skupi się wyłącznie na małym geniuszu, lecz również na jego relacjach z pozostałą częścią rodziny, mieszkającej z nim w Teksasie. Do tej pory w serialu mogliśmy poznać jego mamę Mary, siostrę bliźniaczkę Missy oraz jego babcię. Wspomniany kilkukrotnie został również ojciec Sheldona George, który zmarł, gdy syn był jeszcze dzieckiem. Wiemy też, że ma on starszego brata George'a Jr., ale nie było nam dane go do tej pory w serialu poznać. 

sheldons momFot. mat. prasowe

Zobacz również: Znamy oficjalny tytuł VIII epizodu Gwiezdnych Wojen!

Jim Parsons nie zniknie jednak ze spin-offu zupełnie. Razem z grupą twórców w składzie: Bill Prady, Chuck Lorre oraz Steve Molaro, pełnić będzie rolę producenta wykonawczego serialu! Nie zdradzili nam oni do tej pory niestety nic na temat szczegółów fabuły, ani nie ujawnili daty rozpoczęcia zdjęć. Na razie jednak podczas oczekiwania, w dalszym ciągu możemy przecież oglądać nowe odcinki 10. sezonu Teorii Wielkiego Podrywu!

Źródło: empireonline.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Magdalena Stachurska

Magdalena Stachurska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.