Advertisement

The Walking Dead powraca! Nowy zwiastun! Odcinki będą dłuższe?

Stacja AMC opublikowała nową zapowiedź drugiej połowy aktualnego sezonu serialu The Walking Dead, Materiał zapowiada odcinek o tytule Rock in the Road. Produkcja powróci na antenę 12 lutego.

https://www.youtube.com/watch?v=nhkvbiWY7XE

Zobacz również: House of Cards – data premiery 5. sezonu ujawniona!

Co więcej dowiedzieliśmy się, że nadchodzące odcinki serialu będą nieco dłuższe. Poniżej prezentujemy czas ich trwania wraz z reklamami:

  • Odcinek 9. – 73 minuty
  • Odcinek 10. – 66 minut
  • Odcinek 11 – 68 minut

W pierwszej połowie 7. sezonu The Walking Dead obserwowaliśmy, jak Rick (Andrew Lincoln) i jego grupa zostali złamani przez Negana (Jeffrey Dean Morgan) oraz zmuszeni do podporządkowania się, jak również przyjęcia jego woli. Finalna część rozdziału skupi się na przygotowaniach rzeczonej ekipy do wojny – gromadzeniu zapasów, które pomogą raz na zawsze wykończyć brutalnego antagonistę.

Grupa Ricka kolejny raz przekona się, iż świat wcale nie jest taki, jaki sobie wymarzyli. A zatem jest on znacznie większy niż początkowo sądzili. Chociaż bohaterowie mają jeden jednoznaczny cel – pokonać Negana – to jego realizacja nie będzie wcale łatwa. W związku z tym do zwycięstwa nie wystarczy im już sama Alexandria. Bohaterowie potrzebują wsparcia Królestwa (ang. Kingdom) i Wzgórza (ang. Hilltop), jednak podobnie do Ricka, Ezekiel (Khary Payton) i Gregory (Xander Berkeley) nie chcą rozlewu krwi. Aby ich przekonać, potrzeba będzie znacznie więcej niż genialnych przemówień. Poza tym Rick i jego zespół będą musieli przemierzyć ogromne połacie terenu w celu znalezienia broni, wojowników oraz jedzenia.

Bohaterowie spotkają nowych ocalałych w naprawdę niezwykłych miejscach. Rick i jego grupa zostaną przetestowani w sposoby, o jakich nawet sobie nie śnili. Ponadto bohatera zdradzą jego zaufani ludzie. Rick będzie w widowisku przekonany, że zobaczy na własne oczy, jak jego zespół i inne grupy łączą siły w celu pokonania Negana, lecz żadne długie planowania nie przygotują bohaterów na otwartą wojnę z maniakalnym mordercą i oddaną mu armią.

Znalezione obrazy dla zapytania walking dead season 7 poster

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?