Black Lightning przenosi się ze stacji FOX do CW!

Serial na podstawie komiksu Black Lightning, który pierwotnie miał pojawić się na kanale FOX oficjalnie wyemigrował do stacji CW, która zamówiła już jego pilot! Powodem rezygnacji FOXa z produkcji serialu miał być zbyt zatłoczony sektor podobnych seriali. Trafiając do CW projekt będzie już zatem piątym z kolei serialem stacji o bohaterach DC Comics. Stwarza to więc w tym przypadku realną możliwość połączenia w przyszłości losów Black Lightning z serialami Arrow, Flash, Supergirl oraz Legends of Tomorrow!

young justice black lightning

Serial opowiadać będzie o losach Jeffersona Pierce’a (Black Lightning), który posiada swoje moce pozwalające na władanie polem elektromagnetycznym już od dłuższego czasu i dawno porzucił swoją sekretną walkę na rzecz życia rodzinnego. Kiedy jednak jego dzieci wpadną w tarapaty, Pierce będzie musiał ponownie założyć maskę, aby uchronić je przed niebezpieczeństwem. 

Zobacz również: Stranger Things – bohaterowie jako Pogromcy Duchów na pierwszym zdjęciu z 2. sezonu!

Serial pojawi się na naszych ekranach na pewno w sezonie 2017-2018, nie została jednak jak na razie podana dokładna data jego premiery. Scenariusz do pilota Black Lightning stworzony zostanie przez Marę Brock Akil oraz jej męża Salima. Przyjmą oni na siebie również rolę producentów wykonawczych serialu, w produkcję którego od początku zaangażowany był również Greg Berlanti oraz Sarah Schechter.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?