• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej połowy 7. sezonu prdukcji AMC The Walking Dead. W sieci pojawił się już zwiastun najbliższego odcinka. Serial wraca na ekrany po dwóch miesiącach przerwy.

Nowy odcinek będzie nosił tytuł Rock in the Road. Teraz odcinki mają być dłuższe, a wspomniany dziesiąty epizod siódmego sezonu ma mieć aż 73 minuty. Poniżej możecie zobaczyć jego zapowiedź.

Zobacz Również: The Walking Dead powraca! Nowy zwiastun! Odcinki będą dłuższe?

W pierwszej połowie 7. sezonu The Walking Dead obserwowaliśmy, jak Rick (Andrew Lincoln) i jego grupa zostali złamani przez Negana (Jeffrey Dean Morgan) oraz zmuszeni do podporządkowania się, jak również przyjęcia jego woli. Finalna część rozdziału skupi się na przygotowaniach rzeczonej ekipy do wojny - gromadzeniu zapasów, które pomogą raz na zawsze wykończyć brutalnego antagonistę.

Grupa Ricka kolejny raz przekona się, iż świat wcale nie jest taki, jaki sobie wymarzyli. A zatem jest on znacznie większy niż początkowo sądzili. Chociaż bohaterowie mają jeden jednoznaczny cel - pokonać Negana - to jego realizacja nie będzie wcale łatwa. W związku z tym do zwycięstwa nie wystarczy im już sama Alexandria. Bohaterowie potrzebują wsparcia Królestwa (ang. Kingdom) i Wzgórza (ang. Hilltop), jednak podobnie do Ricka, Ezekiel (Khary Payton) i Gregory (Xander Berkeley) nie chcą rozlewu krwi. Aby ich przekonać, potrzeba będzie znacznie więcej niż genialnych przemówień. Poza tym Rick i jego zespół będą musieli przemierzyć ogromne połacie terenu w celu znalezienia broni, wojowników oraz jedzenia.

Polska premiera nowego odcinka już 13 lutego.

Źródło: Comingsoon.net/Fotografia wprowadzenia: unrealitytv.co.uk

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.