Pamiętniki wampirów – Elena na pierwszym zdjęciu i zapowiedzi finałowego odcinka serialu

Powoli zbliża się wielki finał serialu Pamiętniki wampirów. W ostatnim odcinku zobaczymy Ninę Dobrev, Stevena R. McQueen (Jeremy Gilbert), Davida Andersa (John Gilbert), Kayla Ewell (Vicki Donovan) i Michaela Trevino (Tyler Lockwood). Dziś do sieci trafiło pierwsze oficjalne zdjęcie Eleny (Dobrev) oraz krótka zapowiedź z finałowego epizodu, który zostanie wyemitowany na The CW 10 marca. Materiały znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=X80LtRGEiuw

Zobacz również: Pamiętniki Wampirów – zdjęcia obsady z planu ostatniego odcinka!

pamietniki wampirow elena ostatni odcinek

Pamiętniki wampirów to składająca się z ośmiu sezonów historia z elementami horroru, romansu i fantasy. Jest to opowieść dwóch braci – wampirów, którzy po powrocie do rodzinnych stron poznają nastolatkę niezwykle podobną do wampirzycy odpowiedzialnej za ich przemianę. W obsadzie: Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig i inni.

źródło: EW.com / ilustracja wprowadzenia: The Cw

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?