The Inhumans – aktor znany z Gry o Tron obsadzony w jednej z głównych ról w serialu!

W ubiegłym roku stacja ABC i Marvel TV ogłosili, iż Black Bolt wraz ze swoją królewską rodziną, zadebiutują w serialu The Inhumans, a nie w filmie o takim samym tytule, jak to pierwotnie planowano. Dzięki portalowi The Hollywood Reporter znamy pierwsze nazwisko aktora, który pojawi się w jednej z ważniejszych ról. Mowa tu o Iwanie Rheonie, znanym z serialu Gra o tron, który to wcieli się w rolę Maximusa Szalonego!

Maximus to inteligentny i czarujący Inhuman, który jest zaciekle oddany ludowi miasta Attilan, a w szczególności swemu bratu, królowi  – jednocześnie skrywa w sobie ogromne pragnienie aby samemu nosić koronę.

W oświadczeniu dla THR, prezes Marvel TV – Jeph Loeb, tak wypowiedział się o castingu do roli Maximusa.

Iwan ma predyspozycje do bycia czarującym, przebiegłym i jednocześnie nieoczekiwanie niebezpiecznym bohaterem, a wszystkie te cechy zamierzamy zawrzeć w tej postaci. Jesteśmy podekscytowani, że mamy go na pokładzie.

Scott Buck, showrunner seriali Iron Fist oraz The Inhumans, dodał też swoje trzy grosze.

Maximus to skomplikowany bohater. Sympatyczny, urzekający, dramatyczny i nikczemny w jednym momencie. Jestem podekscytowany tym, że posiadamy w obsadzie tak utalentowanego aktora, jakim jest Iwan.

Iwan Rheon

Zobacz również: Tajemnicza rola malezyjskiej aktorki w filmie Marvel Studios

Pierwsze dwa odcinki serialu wyreżyserowane będą przez Roela Reine i pokazywane będą na ekranach kin IMAX w pierwszych dwóch tygodniach września. The Inhumans to jeden z nadchodzących seriali Marvel TV. Platforma Hulu zajmie się bowiem serialem The Runaways, a stacja Freeform rozpoczęła pracę nad serialem Cloak & Dagger, który premierę zapowiedzianą ma na 2018 rok.

Opis: Inhumans to rasa nadludzi, z różnorodnymi i wyjątkowo unikatowymi mocami, wprowadzona do świata komiksów Marvela przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego w 1965 roku. Od tamtej pory systematycznie zyskiwali rozgłos, aby w końcu znaleźć się w gronie najpopularniejszych i najbardziej ikonicznych postaci Uniwersum Marvela. Serial The Inhumans odkryje przed nami nigdy wcześniej nie opowiedzianą, epicką historię Black Bolta i jego królewskiej rodziny.

Telewizyjny debiut The Inhumans nastąpi 26 września 2017 roku na stacji ABC.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?