• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jedną z najciekawszych rzeczy, jakie pojawią się w nadchodzącej serii The Defenders będzie ukazanie przyjaźni między Lukiem Cage'm, a Iron Fistem. Mike Colter (odtwórca roli Luke' a Cage'a) ujawnił w zeszłym miesiącu, że jego bohater będzie mentorem dla nowego herosa. Z kolei, nie tak dawno na łamach IGN pozytywnie na jego temat wypowiadał się odtwórca roli Finn Jones:

"Czuć pewną swobodę. Mam wrażenie, że przy takim duecie - wokół którego robiony jest szum przez fanów - istnieje obawa, co do zbyt dużego nacisku i usilnego stworzenia więzi - iskrzenia między postaciami. Jednak, zarówno ja, jak i Mike dobrze ze sobą współpracujemy. Jest dużo energii między nami. Potrafi być zabawny. Bardzo ciekawie wygląda zachowanie bohaterów w poszczególnych scenach, a jednocześnie wolno budowana jest też wspomniana relacji, która jest jednocześnie realistyczna, dynamiczna i szczera. Niektóre sceny w The Defenders z Mikiem należąc do moich ulubionych".

Zobacz również: The Defenders - nowe zdjęcia z serialu Marvela

The DefendersFot. Entertainment Weekly

Opis: Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage oraz Iron Fist jednoczą siły w walce o ocalenie swojego ukochanego miasta. Jedynie wspólnymi siłami mogą zmierzyć się z zagrożeniem stwarzanym przez superzłoczyńcę i bizneswoman o imieniu Alexandra (Sigourney Weaver).

W serialu The Defenders wystąpią między innymi: Charlie Cox (Matt Murdock/Daredevil), Krysten Ritter (Jessica Jones), Mike Colter (Luke Cage), Finn Jones (Danny Rand/Iron Fist), Elden Henson (Foggy Nelson), Deborah Ann Woll (Karen Page), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Eka Darville (Malcolm), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Scott Glenn (Stick), Jessica Henwick (Colleen Wing), Elodie Yung (Elektra), Rosario Dawson (Claire Temple) oraz Sigourney Weaver (nieznany czarny charakter). 

Reżyserią dwóch pierwszych epizodów ośmioodcinkowej serii zajmie się S.J. Clarkson (Jessica JonesDexter). Serial zadebiutuje na naszych ekranach już latem 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.