Aktor z Lost. Zagubieni w nowym projekcie Marvela?

Wraz z pojawieniem się informacji, że Iwan Rheon (Gra o Tron) wcieli się w rolę Maximusa w nowej serii Marvela zatytułowanej Inhumans, zaczęto też mówić o możliwości obsadzenia aktora lub aktorki z serialu Lost. Zagubieni. Wspomniał o tym w ostatnim odcinku Meet the Movie Press Jeff Sneider – dziennikarz i prowadzący ów program. Nie ujawnił on tożsamości ani płci tej osoby, a jedynie wspomniał, że jest to weteran serii emitowanej przez stację ABC, natomiast rola jaką miałby lub miałaby otrzymać jest duża.

Maximus the Mad

Zobacz również: Inhumans – serial otrzymał nowy tytuł! Zdjęcia będą kręcone na Hawajach!

Opis: Inhumans stanowią rasę superludzi, która powstała w wyniku eksperymentu genetycznego Kree na ludziach. Porzucili oni swoje badania w obawie przed doprowadzeniem do anomalii mogącej w konsekwencji zniszczyć ich rasę. Inhumans znani są z serii komiksów zapoczątkowanych w 1965 roku przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Serial Inhumans odkryje przed nami nigdy wcześniej nieopowiedzianą historię Black Bolta oraz jego Rodziny Królewskiej.

Dwa pierwsze odcinki Inhumans zadebiutują w kinach IMAX już 4 września, a premiera telewizyjna odbędzie się we wtorek 26 września 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?