• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dopiero co wczoraj informowaliśmy o dołączeniu do obsady serialu o mutantach aktora Stephena Moyera, a dzisiaj dowiadujemy się, że ekipę zasili również Sean Teale, znany z m.in serialu Korporacje przyszłości. Teale ma zagrać rolę Marcosa Diaza o pseudonimie Eclipse, którego mocami są absorbowanie i manipulowanie fotonami. W obsadzie, oprócz Moyera i Teale'a, znajdują się również Jamie Chung, odgrywająca rolę Blink, oraz Blair Redford jako nieznany mutant.

x men serialFot. materiały prasowe

Zobacz również: Logan: Wolverine - nowe spoty promujące film!

 

Opis fabuły: Serial skupi się na historii zwykłych rodziców, którzy odkrywają u swoich dzieci nadludzkie moce. Zmuszeni są oni do ucieczki przed nieprzychylnym w stosunku do mutantów rządem oraz dołączyć do podziemnej siatki mutantów, aby wraz z nimi walczyć o przetrwanie.

Obsada: Jest ona obecnie w trakcie kompletowania, jak na razie potwierdzono, że udział w projekcie wezmą Blair Redford, Jamie Chung, Stephen Moyer oraz Sean Teale.

Scenariusz serialu przygotował Matt Nix (Tożsamość szpiega), rolę producentów wykonawczych przyjęli: Lauren Shuler Donner (X-Men: Apocalypse, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Wolverine), Simon Kinberg (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie), Jeph Loeb (Daredevil, Jessica Jones) oraz Jim Chory (Daredevil, Jessica Jones). Reżyserem pilotowego odcinka będzie Bryan Singer (X-Men, X-Men 2, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, X-Men: Apocalypse).

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe/Syfy

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dagmara Kierpiec

Dagmara Kierpiec

O mnie:

Miłośniczka seriali i kina. W wolnym czasie czyta komiksy, kryminały i książki historyczne.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.