Mindhunter – pierwszy zwiastun nowego serialu Davida Finchera i Netflixa!

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego serialu platformy Netflix, Mindhunter wyprodukowanego przez Davida Finchera (Siedem, Zodiak, Podziemny Krąg) oraz aktorkę Charlize Theron (Monster, Mad Max: Na drodze Gniewu). Serial będzie oparty na książce nonfiction Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit napisanej przez Johna Douglasa i Marka Olshakera, która opowiada o doświadczeniach pierwszego z nich. Douglas zajmował się ściganiem i profilowaniem najbardziej niebezpiecznych seryjnych morderców i gwałcicieli. 

https://www.youtube.com/watch?v=-AvK2y2lAb0&feature=youtu. 

Zobacz również: Machina wojenna – Brad Pitt w zwiastunie nowej produkcji Netflixa

W głównej roli został obsadzony Holt McCallany, który wcieli się w agenta FBI, Billa Tencha. Całość zostanie osadzona w 1979 roku. Główny bohater będzie współpracował z byłym śledczym, badającym zachowania seryjnych morderców. W tej roli pojawi się Jonathan Groff. W obsadzie znalazła się również Anna Torv, która zagra psychologa, współpracującego z agentami. Holt McCallany wcześniej pracował z Fincherem przy filmach Obcy 3 i Podziemny krąg. Będzie to jego druga tak poważna telewizyjna rola. Wcześniej zagrał w serii stacji FX, Lights Out.

Mindhunter pojawi się w platformie Netflix w pażdzierniku. Pierwszy odcinek serialu wyreżyseruje sam Fincher.

Źródlo: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?