Advertisement

Runaways – pojawiły się zdjęcia z planu!

Ostatnio pojawia się coraz więcej zapowiedzi nowych seriali Marvela, nie inaczej jest w przypadku Runaways, zwłaszcza, że w zeszłym miesiącu rozpoczęły się zdjęcia do tego projektu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępniono również materiały przedstawiające prace na planie.

 

 

Danielle on set of marvel’s runaways today! Thank you @tatiigardner #daniellecampbell

Post udostępniony przez Danielle Campbell (@dailydaniellecam)

 

What a Marvelous job I have…pun intended.

Post udostępniony przez Gregg Sulkin (@greggsulkin)

Zobacz również: Runaways – znamy obsadę kolejnej produkcji Marvela!

Runaways opowiada historię szóstki uzdolnionych nastolatków, którzy muszą uciekać przed swoimi rodzicami – członkami tajnego, przestępczego stowarzyszenia. Twórcami komiksu są Brian K. Vaughan i Adrian Alphona.

W obsadzie serialu znaleźli się: Rhenzy Feliz (Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, Bez zobowiązań) jako Alex Wilder, Lyrica Okano (The Affair, Unforgettable: Zapisane w pamięci) jako Nico Minoru, Virginia Gardner (Ofiara, Little Bitches) jako Karolina Dean, Ariela Barer (Jess i chłopaki, One Day at a Time) jako Gert Yorkes, Gregg Sulkin (Faking It, Don’t Hang Up, Anti Social) jako Chase Stein oraz Allegra Acosta (100 rzeczy do przeżycia przed liceum, Just Add Magic) jako Molly Hernandez. Producentami wykonawczymi i showrunnerami będą Josh Schwartz (Chuck, Plotkara, Życie na fali) and Stephanie Savage (Plotkara, Życie na fali). Serial pojawi się w 2018 roku

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?