the old guard background Advertisement

American Gods – najnowsze zdjęcia promujące adaptację prozy Neila Gaimana!

Do sieci trafiła w końcu pokaźna garść zdjęć z nadchodzącego dużymi krokami serialu stacji Starz, American Gods. Serial na podstawie słynnej powieści Neila Gaimana zadebiutuje już 30 kwietnia!

American Gods

American Gods

American Gods

American Gods

American Gods

American Gods

American Gods

American Gods

American Gods

American Gods

Zobacz również: American Gods – pierwszy zwiastun serialu!

American Gods fabuła skupia się na mężczyźnie, który wychodzi z więzienia i zdobywa pracę, jako pracownik fizyczny u tajemniczego człowieka o osobliwym imieniu Mr. Wednesday. W trakcie ich podróży przez Stany Zjednoczone, Shadow zaczyna być świadom nadciągającej wojny pomiędzy starymi (tymi z mitologii) i nowymi (nowoczesna technologia) bogami.

american gods bannerFot. materiały prasowe

W serialu występują: Ricky Whittle, Ian McShane, Orlando Jones, Sean Harris, Gillian Anderson, Dane Cook, Emily Browning, Bruce Langely, Crispin Glover i Kristin Chenoweth. Scenariusz do serialu przygotowali Bryan Fuller (Hannibal) i Michael Green (Rzeka), a reżyserią zajął się David Slade (Hannibal30 dni mroku). Piewszy sezon będzie liczyć 8 odcinków.

Źródło: comingsoon.net / Zdjecia: mat. prasowe / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?