• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

HBO wie, jak zrobić szum w mediach społecznościowych. Wszystko to za sprawą nietypowej transmisji live na Facebooku, którą śledziło ponad 100 tysięcy fanów. Na ekranie widać było potężną bryłę lodu, a zadaniem oglądających było wstawiać komentarz o treści FIRE, co miało spowodować jej topnięcie. Koniec końców naszym oczom ukazała się data premiery siódmego sezonu serialu Gra o Tron i jest 16 lipca! Przy okazji zobaczyliśmy również krótki teaser nowego sezonu.

Zobacz również: Gra o Tron - przełomowa scena z 7. sezonu na spoilerowej grafice!

7. sezon Gry o Tron był w większości sfilmowany w Irlandii Północnej, podczas gdy niewielkie części zbliżającego się sezonu zostaną nakręcone również w Hiszpanii i Islandii. Warto tutaj zaznaczyć, że rozdział będzie krótszy od poprzednich, które składały się z dziesięciu epizodów. Zatem nowy sezon doliczy się jedynie 7 odcinków. Reżyserami rozdziału są: Mark Mylod, Jeremy Podeswa, Matt Shakman i Alan Taylor.

screen shot 2017 03 08 at 4 10 20 pm

Producentami wykonawczymi 7. sezonu produkcji są: David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield; współproducentami wykonawczymi z kolei zostali: Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin i Bryan Cogman; a rolę producentów dzieła powzięli tym razem na swoje barki Chris Newman, Greg Spence i Lisa McAtackney.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.