Advertisement

Ujawniono tytuł tajemniczego serialu o X-Menach. Joseph Morgan w obsadzie!

Joseph Morgan znany jest przede wszystkim z roli Klausa w Pamiętnikach wampirów oraz The Originals. Teraz aktor obiera nową ścieżkę i zasila obsadę serialu o X-Menach, który nosi tytyuł Gifted. Szczegóły jego roli nie są jeszcze znane. Poniżej znajdziecie zdjęcie ekipy podczas czytania scenariusza.


Zobacz również: Coco – plakat nowej animacji Pixara. Trailer już niebawem!

Opis fabuły: Serial skupi się na historii zwykłych rodziców, którzy odkrywają u swoich dzieci nadludzkie moce. Zmuszeni są oni do ucieczki przed nieprzychylnym w stosunku do mutantów rządem oraz dołączyć do podziemnej siatki mutantów, aby wraz z nimi walczyć o przetrwanie.

Obsada: Jest ona obecnie w trakcie kompletowania, jak na razie potwierdzono, że udział w projekcie wezmą Blair Redford, Jamie Chung, Stephen Moyer oraz Sean Teale.

Scenariusz serialu przygotował Matt Nix (Tożsamość szpiega), rolę producentów wykonawczych przyjęli: Lauren Shuler Donner (X-Men: ApocalypseX-Men: Przeszłość, która nadejdzieWolverine), Simon Kinberg (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie), Jeph Loeb (Daredevil, Jessica Jones) oraz Jim Chory (DaredevilJessica Jones). Reżyserem pilotowego odcinka będzie Bryan Singer (X-MenX-Men 2X-Men: Przeszłość, która nadejdzieX-Men: Apocalypse).

źródło: spoilertv.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?