Ed Sheeran z gościnnym występem w Grze o Tron!

Podczas panelu Gry o Tron na SXSW dowiedzieliśmy się dwóch ważnych rzeczy. Po pierwsze, finałowy sezon będzie miał 6 epizodów, a po drugie, w siódmym sezonie gościnny występ zaliczy sławny na całym świecie brytyjski muzyk, Ed Sheeran. Twórca serialu, David Benioff potwierdził tę informację następującymi słowami:

Przez wiele lat staraliśmy się ściągnąć Eda Sheerana to serialu, żeby zrobić niespodziankę Maisie William [odtwórczyni Aryi Stark] i w końcu się nam to udało. 

Ciekawe, jaka rola zostanie mu powierzona. Czy będzie jednym z ulicznych grajków, czy może jego rola będzie bardziej wymagająca? Może zaśpiewa swój hit I see Fire w czasie ataku Daenerys na Westeros? Przekonamy się o tym już tego lata.

Zobacz również: Jack Huston faworytem do roli Bonda

screen shot 2017 03 08 at 4 10 20 pm

Producentami wykonawczymi 7. sezonu produkcji są: David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield; współproducentami wykonawczymi z kolei zostali: Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin i Bryan Cogman; a rolę producentów dzieła powzięli tym razem na swoje barki Chris Newman, Greg Spence i Lisa McAtackney. Premiera siódmego sezonu Gry o Tron nastąpi 16 lipca.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: popruntheworld.pl

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?