• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Canal + przerywa milczenie i podaje garść nowych informacji odnośnie drugiego sezonu swojego ubiegłorocznego hitu, Belfra. Chodź przed producentami i całą resztą ekipy jeszcze mnóstwo pracy, stacja obiecuje że serial powróci już jesienią. Tak w wywiadzie portalowi wirtualnemedia.pl powiedział Jakub Szurmiej, dyrektor kanałów filmowych nc+.

Zobacz również: Belfer - recenzja 1. sezonu

Szurmiej podał także kilka informacji dotyczących obsady i twórców sezonu drugiego. Wiadomo że powróci Maciej Stuhr i pojawi się kilku nowych aktorów, których nazwisk jeszcze nie znamy. Scenariusz napiszą ponownie Jakub Żulczyk oraz Monika Powalisz. Jednak najważniejsza z punktu widzenia fanów informacja dotyczy zmiany na stanowisku reżyserskim. Sezon drugi nie zostanie bowiem nakręcony przez Łukasza Palkowskiego, ze względu na jego inne zobowiązania. Palkowski bowiem cały czas pracującego nad filmem Podwójny ironman, o sportowcu Jerzym Górskim. Obraz ma być wypuszczony do kin w czwartym kwartale tego roku, czyli właśnie wtedy kiedy Canal + chciałoby rozpocząć emisję drugiego sezonu Belfra. W głównej roli w nowym filmie Palkowskiego zobaczymy Jakuba Gierszała, a oprócz niego w produkcji zagrają także min. Janusz Gajos i Magdalena Cielecka. Na razie nazwisko następcy twórcy Bogów trzymane jest w tajemnicy.

źródło: Wirtualne Media / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.