Advertisement

Boku dake ga inai machi – serialowa adaptacji mangi na Netflixie!

Wiele osób marzy, by móc cofnąć czas – głównemu bohaterowi mangi Boku dake ga inai machi (angielski tytuł: Erased) Keia Sanbe, Satoru Fujinumie, początkującemu rysownikowi komiksów, zdarza się to całkiem przypadkowo, zazwyczaj na moment przed bardzo złym wydarzeniem. Jeśli okaże się dość bystry, będzie mógł zapobiec tragedii. Jednakże, gdy jego matka zostaje zamordowana, naszemu głównemu bohaterowi zależy na cofnięciu się tak bardzo, że… przesuwa się w czasie o osiemnaście lat. Ma jednak szansę zapobiec morderstwu trójki dzieci, niestety sam również na powrót jest dzieckiem.

erased 2

Zobacz także: Godzilla – animowany film na Netflixie jeszcze w 2017 roku

Przygody Satoru będzemy mogli obejrzeć dzięki platformie Netflix, która ogłosiła, że zamierza wyprodukować aktorski serial (dramę) na podstawie mangi Sanbe. Ma być ona dostępna w 190 krajach zimą 2017 roku.

Znamy już obsadę serialu, w której będzie można zobaczyć, między innymi Reo Uchikawa jako młodego Satoru Fujinumę, Mio Yūki (Death Note) jako Airi Katagiri, Yūki Furukawę (Donten ni warau) jako dorosłego Satoru, czy Shigeyukiego Totsugiego (Spirited Away: W krainie bogów) jako Gaku Yashiro. Serial wyreżyseruje Ten Shimoyama (SHINOBI – Heart Under Blade), za scenariusz odpowiada Tomomi Ōkubo.

erased 3

Mangę w Polsce wyda StudioJG, liczy ona 8 tomów i jest zakończona. Była serializowana w „Young Ace” domu wydawniczego Kadokawa od 2012 roku, nominowano ją również do preztiżowej Tezuka Osamu Cultural Prize w kategorii nagrody od czytelników oraz do przyznawanej przez księgarzy i wydawców Manga Taisho Award.

Źródło: AnimeNewsNetwork // ilustracje: materiały promocyjne mangi i anime

Interesuję się popkulturą, fanami, mangą i anime. Sporo piszę, ale takie życie doktorantki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?