• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

The Last Man on Earth powoli zbliża się do finału trzeciego sezonu. Czy okaże się, że odcinek ten byłby ostatnim dla całego serialu? Will Forte (twórca i gwiazda produkcji) zdradził, że Fox jeszcze nie podjął decyzji o przyszłości komedii. 

Nie słyszałem nic o przedłużeniu serialu. Myślę, że Fox lubi The Last Man on Earth, ale wiem też, że w tym wszystkim zawsze chodzi o wyniki oglądalności i inne tego typu rzeczy. Musimy poczekać. Mam jednak nadzieję, że dostaniemy czwarty sezon. Fantastycznie pracuje mi się z tymi ludźmi - powiedział aktor. 

Dodał też, że fani nie byliby zadowoleni, gdyby faktycznie serial zakończył się z finałem trzeciego sezonu.

Finał tego sezonu byłby okropny dla ludzi, gdybyśmy nie wrócili z czwartym, ponieważ dzieje się w nim coś, co daje furtkę do nowych wydarzeń. Jestem podekscytowany tym odcinkiem i myślę, że fani mogą podejrzewać, co mam na myśli. 

Jak wyglądałby idealny finał Willa Forte:

Bardzo podobał mi się finał Breaking Bad. Może zrobimy remake tego odcinka. 

Przedstawiciel Foxa zapewnił, że władze stacji podejmą decyzję, co do The Last Man on Earth i innych seriali w przeciągu kolejnych dwóch miesięcy. 

Zobacz również: Pozostawieni - pełna zapowiedź 3. i ostatniego sezonu!

Serial prezentuje komediowe podejście do tematów postapokaliptycznych. Z jednej strony mamy zombie, a z drugiej wirusa, który uśmierca wszystkich ludzi na świecie, poza tymi, którzy byli na niego odporni. Jednym z nich jest Phil, który w poszukiwaniu innych ocalałych przejechał całe Stany Zjednoczone. Później udał się do rodzinnego Tuscon. Po drodze pozostawił po sobie znaki informujące, że jest w mieście. Tak trafia do niego Carol. Twórcą i główną gwiazdą The Last Man on Earth jest Will Forte. Towarzyszą mu: January Jones, Kristen Schaal, Mel Rodriguez, Cleopatra Coleman, Boris Kodjoe i Mary Steenburgen.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: FOX

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Janicka

Katarzyna Janicka

Redaktor

O mnie:

Autorka bloga zyciowa-alternatywa.blog.pl. Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.