The Last Man on Earth – czy 3. sezon będzie też ostatnim?

The Last Man on Earth powoli zbliża się do finału trzeciego sezonu. Czy okaże się, że odcinek ten byłby ostatnim dla całego serialu? Will Forte (twórca i gwiazda produkcji) zdradził, że Fox jeszcze nie podjął decyzji o przyszłości komedii. 

Nie słyszałem nic o przedłużeniu serialu. Myślę, że Fox lubi The Last Man on Earth, ale wiem też, że w tym wszystkim zawsze chodzi o wyniki oglądalności i inne tego typu rzeczy. Musimy poczekać. Mam jednak nadzieję, że dostaniemy czwarty sezon. Fantastycznie pracuje mi się z tymi ludźmi – powiedział aktor. 

Dodał też, że fani nie byliby zadowoleni, gdyby faktycznie serial zakończył się z finałem trzeciego sezonu.

Finał tego sezonu byłby okropny dla ludzi, gdybyśmy nie wrócili z czwartym, ponieważ dzieje się w nim coś, co daje furtkę do nowych wydarzeń. Jestem podekscytowany tym odcinkiem i myślę, że fani mogą podejrzewać, co mam na myśli. 

Jak wyglądałby idealny finał Willa Forte:

Bardzo podobał mi się finał Breaking Bad. Może zrobimy remake tego odcinka. 

Przedstawiciel Foxa zapewnił, że władze stacji podejmą decyzję, co do The Last Man on Earth i innych seriali w przeciągu kolejnych dwóch miesięcy. 

Zobacz również: Pozostawieni – pełna zapowiedź 3. i ostatniego sezonu!

https://www.youtube.com/watch?v=bRaqFpWt6Yc

Serial prezentuje komediowe podejście do tematów postapokaliptycznych. Z jednej strony mamy zombie, a z drugiej wirusa, który uśmierca wszystkich ludzi na świecie, poza tymi, którzy byli na niego odporni. Jednym z nich jest Phil, który w poszukiwaniu innych ocalałych przejechał całe Stany Zjednoczone. Później udał się do rodzinnego Tuscon. Po drodze pozostawił po sobie znaki informujące, że jest w mieście. Tak trafia do niego Carol. Twórcą i główną gwiazdą The Last Man on Earth jest Will Forte. Towarzyszą mu: January Jones, Kristen Schaal, Mel Rodriguez, Cleopatra Coleman, Boris Kodjoe i Mary Steenburgen.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: FOX

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Filip pisze:

Gdzie można obejrzeć The Last Man on Earth?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?