• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W najnowszym superbohaterskim serialu Netflixa tytułowy bohater nigdy nie zakłada ikonicznego stroju z żółtą bandaną na głowie. Chwilowo przebłyski znanego z komiksów ubioru możemy zobaczyć jedynie podczas czarno-białej retrospektywy, kiedy Bakuto opowiada o starszej inkarnacji Iron Fista. We wspomnieniach rolę superbohatera odgrywa aktor Johnny Yang, który na swoim instagramowym profilu wrzucił zdjęcie z planu ukazujące go w pełnym komiksowym kostiumie, oto ono.


Zobacz również: historia superbohatera - kim jest Iron Fist?

Opis serialu: Produkcja Iron Fist to już czwarty serial wliczający się do MCU (ang. Marvel Cinematic Universe), będący owocem współpracy rzeczonego wyżej studia z platformą Netflix. Seria podąża śladami Danny'ego Randa (Jones), który powraca do Nowego Jorku po latach nieobecności. Bohater mierzy się z przestępczością korumpującą ukochane przez niego miasto, wykorzystując do jej zwalczania swoje mistrzowsko opanowane kung-fu, a także zdolność do wzywania niesamowitej, ognistej Żelaznej Pięści (ang. Iron Fist).

Obsada: David Wenham (Harold Meachum), Finn Jones (Danny Rand / Iron Fist), Jessica Henwick (Colleen Wing), Jessica Stroup (Joy Meachum), Tom Pelphrey (Ward Meachum) i Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth).

źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.