• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pamiętacie krwawy serial HBO pt. Czystą Krew? Wierzcie lub nie, ale minęły już trzy lata, odkąd po raz ostatni zobaczyliśmy Alexandra Skarsgarda w roli wikinga z kłami, Stephena Moyera z hipnotyzującym spojrzeniu i Annę Paquin w roli kelnerki, która potrafi czytać w myślach. Jeśli lubiliście tę produkcję to prawdopodobnie pokochacie najnowszą serię NBC pt. Midnight, Texas, która zawita na małe ekrany 25 lipca. Dlaczego? Ponieważ produkcja ta oparta jest na serii książek autorki, która dała nam Czystą krew, czyli Charlaine Harris. Ponownie mamy tu wszelkiego rodzaju istoty nadprzyrodzone, które możecie poznać w pierwszym zwiastunie produkcji, który znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Ruszyły zdjęcia do filmu o słynnym domu Pani Winchester

Akcja serialu będzie się toczyć w odległym, teksańskim mieście o nazwie Midnight, który jest domem dla wampirów, wiedźm, zabójców na zlecenie oraz innych nadprzyrodzonych istot. Razem tworzą silną i niezwykłą społeczność, która jest gotowa walczyć w obronie swojego domu za wszelką cenę.

W produkcji zobaczymy François Arnauda (Rodzina Borgiów) w roli Manfreda - czarującego, potężnego medium, który potrafi się komunikować z duchami i znajduje sprzymierzeńców zarówno wśród ludzi, jak i nadprzyrodzonych istot; Dylana Brice'a (Orphan Black) jako Bobo - właściciela lokalnego lombardu; Parisę Fitz-Henley (Luke Cage) w roli Fiji - właścicielki sklepu z magicznymi przedmiotami; Arielle Kebbel (Pamiętniki wampirów) w roli Olivii - tajemniczej zabójczyni; Jasona Lewisa (Seks w wielkim mieście) w roli Joego, który zna wszystkie tajemnice Midnight, gdyż mieszka w nim od tysiącleci; Petera Mensaha (Czysta krew) w roli Lemuela - mądrego wampira, od lat mieszkającego w Midnight; Sarah Ramos (Parenthood) w roli Creek - pisarki o wielkich marzeniach; Yula Vezqueza (Kapitan Philips) w roli wielebnego Emilia Sheehana, który nie może się oprzeć mocy pełni księżyca.

midnightfot. materiały prasowe

Źródło: bloody-disgusting.com / Ilustrajca wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.