Midnight, Texas – nowy serial na podstawie książek Charlaine Harris. Zobacz zwiastun

Pamiętacie krwawy serial HBO pt. Czystą Krew? Wierzcie lub nie, ale minęły już trzy lata, odkąd po raz ostatni zobaczyliśmy Alexandra Skarsgarda w roli wikinga z kłami, Stephena Moyera z hipnotyzującym spojrzeniu i Annę Paquin w roli kelnerki, która potrafi czytać w myślach. Jeśli lubiliście tę produkcję to prawdopodobnie pokochacie najnowszą serię NBC pt. Midnight, Texas, która zawita na małe ekrany 25 lipca. Dlaczego? Ponieważ produkcja ta oparta jest na serii książek autorki, która dała nam Czystą krew, czyli Charlaine Harris. Ponownie mamy tu wszelkiego rodzaju istoty nadprzyrodzone, które możecie poznać w pierwszym zwiastunie produkcji, który znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=ztFsr4O0jF4

Zobacz również: Ruszyły zdjęcia do filmu o słynnym domu Pani Winchester

Akcja serialu będzie się toczyć w odległym, teksańskim mieście o nazwie Midnight, który jest domem dla wampirów, wiedźm, zabójców na zlecenie oraz innych nadprzyrodzonych istot. Razem tworzą silną i niezwykłą społeczność, która jest gotowa walczyć w obronie swojego domu za wszelką cenę.

W produkcji zobaczymy François Arnauda (Rodzina Borgiów) w roli Manfreda – czarującego, potężnego medium, który potrafi się komunikować z duchami i znajduje sprzymierzeńców zarówno wśród ludzi, jak i nadprzyrodzonych istot; Dylana Brice’a (Orphan Black) jako Bobo – właściciela lokalnego lombardu; Parisę Fitz-Henley (Luke Cage) w roli Fiji – właścicielki sklepu z magicznymi przedmiotami; Arielle Kebbel (Pamiętniki wampirów) w roli Olivii – tajemniczej zabójczyni; Jasona Lewisa (Seks w wielkim mieście) w roli Joego, który zna wszystkie tajemnice Midnight, gdyż mieszka w nim od tysiącleci; Petera Mensaha (Czysta krew) w roli Lemuela – mądrego wampira, od lat mieszkającego w Midnight; Sarah Ramos (Parenthood) w roli Creek – pisarki o wielkich marzeniach; Yula Vezqueza (Kapitan Philips) w roli wielebnego Emilia Sheehana, który nie może się oprzeć mocy pełni księżyca.

midnight

Źródło: bloody-disgusting.com / Ilustrajca wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?