Fargo – zobacz pełny zwiastun 3. sezonu

Stacja FX po przedstawieniu nam kilku teaserów wreszcie zaprezentowała pełny zwiastun 3. sezonu serialu pt. Fargo. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=x7NB0YQBQWI

Zobacz również: Gra o Tron – Kit Harington przyznaje, że nie zna zakończenia serialu

Trzeci sezon serialu Fargo został osadzony bliżej współczesności. Głównymi bohaterami będą bardzo podobni do siebie bracia, których zagra Ewan McGregor. Starszy z nich, Emmit Stussy, jest przystojnym, pewnym siebie magnatem nieruchomości. Jego młodszy brat, Ray jest kuratorem sądowym, który uważa, że Emmit jest odpowiedzialny za jego nieudane życie. Carrie Coon zagra Glorię Burgle, szefową policji w Eden Valley i świeżą rozwódkę z dziećmi. Będzie starała się odnaleźć w nowej rzeczywistości, w której ludzie są bardziej przywiązani do swoich telefonów, niż do ludzi wokół siebie. Mary Elizabeth Winstead wcieli się w postać Nikki Swango, przebiegłej przestępczyni, która jest na zwolnieniu warunkowym i pasjonuje się grą w brydża. Jest kobietą z planem i zawsze stara się wyprzedzać swoich przeciwników o krok. David Thewlis z kolei zagra V.M. Vargasa, tajemniczego samotnika i kapitalistę, który współpracuje z Emmitem Stussym.

3. sezon Fargo zadebiutuje na FX już 19 kwietnia.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?