Skazany na Śmierć – Polska premiera, zaraz po światowej, na Canal +

Skazany na śmierć: Sequel – powrót kultowego serialu w wielkim stylu i w nowej odsłonie. W Polsce odcinki piątego sezonu trafią na antenę tuż po światowej premierze. Start w piątek, 14 kwietnia, o godzinie 21:00. Tylko w CANAL+.

Skazany na śmierć: Sequel to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier serialowych ostatnich miesięcy. Jak donosi „Variety”, tylko pomiędzy majem a sierpniem 2016 użytkownicy mediów społecznościowych pisali o tytule 19,5 miliona razy, zostawiając daleko w tle inne głośne premiery sezonu 2016/2017.

Skazany na śmierć: Sequel to opowieść o dalszych losach Sary (Sarah Wayne Callies) i Lincolna (Dominic Purcell), którzy – przekonani o śmierci Michaela (Wentworth Miller) – próbują na nowo ułożyć sobie życie. Pewnego dnia odkryją jednak, że Scofield przeżył i przebywa w więzieniu w Jemenie. Bohaterowie postanawiają jeszcze raz zorganizować brawurową ucieczkę, która okaże się zaledwie początkiem skomplikowanej intrygi.

W nowej serii, poza główną trójką, pojawią się także inni dobrze znani widzom bohaterowie, wśród nich m.in. „T-Bag” Bagwell (Robert Knepper), Fernando Sucre (Amaury Nolasco), Benjamin Miles „C-Note” Franklin (Rockmond Dunbar) czy Paul Kellerman (Paul Adelstein). – Wierzę, że fani będą zachwyceni, kiedy zobaczą wszystkie postaci znowu razem – mówiła przed premierą Dana Walden, Prezes i Dyrektor Generalny FOX Television Group.

https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA

Zobacz Również: Skazany na śmierć – znamy datę premiery 5. sezonu!

Opinie o nowym sezonie są bardzo pochlebne. „Nowy Skazany na śmierć to powrót do  starego, dobrego Skazanego na śmierć” napisano w Forbesie, natomiast w The List można przeczytać, że „Miller i Purcell to wciąż bardzo godni sympatii główni bohaterowie. Są przepełnieni niezwykłą charyzmą.”

W rolach głównych zobaczymy Wentwortha Millera oraz Dominica Purcella, którzy po zakończeniu czwartego sezonu Skazanego na śmierć wystąpili razem w serialach Flash oraz Legends of Tomorrow. Sarah Wayne Callies zagrała między innymi w serialu The Walking Dead oraz Colony.

Źródło: Informacja prasowa/Fotografia wprowadzenia: Materiały prasowe

 

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?