Belfer – pierwsze zdjęcia z 2. sezonu!

Wczoraj informowaliśmy Was, że oficjalnie padł już pierwszy klaps na planie drugiego sezonu zeszłorocznego hitu stacji Canal + – Belfer. Dzisiaj w sieci pojawiły się jz pierwsze zdjęcia z produkcji. Na jednym z nich widzimy samego protagonistę granego przez Macieja Stuhra, a na drugim grupkę młodych aktorów, m. in. znaną z Wołynia Michalinę Łabacz oraz Elizę Rycembel (Niewinne).

belfer sezon 2.

belfer sezon 2

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Za kamerą drugiego sezonu stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz (Karbala, Lincz) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. Premiera BELFRA 2 planowana jest na jesień 2017.

Zobacz również: Kolejna gwiazda opuszcza Niezniszczalnych!

Pierwszy sezon „BELFRA” był  najchętniej oglądaną produkcją w historii CANAL+. Serial kryminalny  otrzymał Polską Nagrodę Filmową ORŁY 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny, Specjalną  Telekamerę Tele Tygodnia 2017 w kategorii Serialowe Wydarzenie Roku  oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku.

Źródło: Facebook.com / Ilustracja wprowadzenia: Robert Pałka

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?